Askere Kredi Kartı Veren Bankalar

Askere Kredi Kartı Veren Bankalar

Askerlik her erkeğin hayatının belli bir döneminde yerine getirmesi gereken vatani bir görevdir. Bu nedenle de askerlik uzun bir süreç olduğundan dolayı bir takım ihtiyaçların karşılanabilmesi gereklidir. Askerlik süresi bazı kişilerde 5 ay olabildiği gibi bazılarında ise 12 aya kadar uzar. Dolayısıyla bu durumda askerliğin gereksinimlerinin de karşılanması gerekir. Anne ve babalar çocuklarını askere gönderdiklerinde belli bir zaman içerisinde maddi anlamda güçlük çekebilirler dolayısıyla ellerinde toplu bir paranın olmaması durumunda güçlük yaşanmaması da elde değildir. Askere kredi kartı veren bankalar var mıdır acaba denildiğinde ise Ziraat Bankasını burada örnek bir banka olarak görebiliyoruz. Çünkü banka asker için herhangi bir belge istemeden kredi kartı verebiliyor.

Ziraat Bankası Asker Kredi Kartı

Ziraat bankası bireysel anlamda müşterilerine önem veriyor ve son dönemlerde kredi kartı taleplerini de olumlu yönde yanıtlamaya karar verdi. Bu konuda herhangi bir resmi açıklama olmamasına rağmen askerlik hayatlarına devam eden erler, ya da rütbeli askerlere kredi kartı olanağı sunuyor.

Bankaların büyük bir bölümü gelir belgesi olmadan kredi kartı vermiyorlar ancak ziraat bankası bu tabuyu da yıkmış durumda. Bu sayede askerler bu süre içerisinde ihtiyaçlarını da daha rahat bir şekilde karşılayabilecekler.

Ankara Trafik Sigortası Teklifi Al

Askerlik ve Kredi Kartı Borcu

Askere giden bir erkeğin kredi kartı borcu varsa bu durumda size sunulan bir olanak var. Askerliğinizi belgelemeniz durumunda borç dondurma talebinde bulunabiliyorsunuz.

Bankalar borç dondurma konusunda, sert tutumuna devam etmektedir. Bu konuda eğer askere gidiyorsanız, borç dondurma başvurusu yapabilirsiniz. Fakat bankalar bunu asker olsanız bile kabul etmezler ve böyle bir ihtimal söz konusu bile değildir. Bu durumda askere gitmeden önce, tüm borçlarınızı mutlaka ödemelisiniz. Aksi durumda eve geldiğiniz zaman, icra memurları kapıya dayanmış olabilir ve mal varlığınıza el koyulmuş olabilir. Ufak borçlar bile bu tür sorunların ortaya çıkmasına yeterlidir. Borçlarınızı ihmal etmeyin ve askere gitmeden önce ne olursa olsun kapatın.

Tüm sigorta işleriniz için ve kafanıza takılan tüm sorularınız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Gerek telefon yoluyla gerekse internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. https://hksigorta.com/

21 Temmuz 2020
494 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al