Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Araç Kredisi Başvurusu

Araç Kredisi Başvurusu

Bir araç sahibi olmak herkesin isteği ancak bazen alacağınız otomobilin fiyatına göre çıkaracağınız nakdiniz olmadığından farklı tercihleri devreye almanız gerekiyor. Bu tercihlere baktığımız zaman ise ya bir arkadaşınızdan, akrabanızdan ya da patronunuzdan borç para alıp onu belli bir zaman sonra ödeyeceksiniz ya da bankadan araç kredisi başvurusu yapacaksınız. Birilerinden yani elden borç alma döneminin artık kapandığını söyleyebiliriz. Çünkü ne insanlarda öyle bir başkasına verecek toplu para var ne de olsa elindeki parayı size verecek birileri. O zaman size düşen seçenek ise araç kredisi başvurusu yapmak olacaktır.

Peki, o zaman bu araç kredisinden kimler faydalanabilir, başvuru işlemi nasıl yapılır, her araç kredisi için başvurana kredi sunuluyor mu isterseniz bu konuya ayrıntılı bir şekilde göz atalım.

Her bankanın araç kredisi seçeneği var ancak her bankanın seçenekleri ve sunduğu kredi oranları birbirinden farklı. Bu nedenle de araç almayı bu şekilde tercih edecekseniz o zaman önceliğiniz her bankanın araç kredisi oranlarını öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için internet sitelerine göz atabilir isterseniz bankanın resmi sitesinden de gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Araç Kredisi Başvurusu

Araç kredisi nasıl olur sorusu bu kredilerle ilgili olarak ilk akla gelenler arasında yer alıyor. Çünkü günümüzde para kazanmayı, biriktirmeyi düşündüğünüzde ciddi anlamda zorlaştığını biliyoruz. Hatta siz araç için para biriktirmeye devam ettiğiniz sürece aracın fiyatları da artmaya başlayacak bu sayede sürekli olarak alımınızda ertelenecektir. Kredi konusunda bir araştırma yaptığımız zaman ise uygun faizle kredi imkanı sağlayabilecek bir çok adımı değerlendirebiliriniz. 

Araç Kredisi

Her banka kredi için birbirinden farklı taleplerde bulunabilir. Örneğin şöyle söyleyelim İş bankası araç kredisi isteyenlerden gelir belgesi isterken satın alınan otomobilinde ipoteği ve kaskosunun yapılmış olmasını istiyor. Eğer bu hususlar size uyuyorsa o zaman İş Bankası araç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankadan araç kredisi almak istediğinizde banka size istediğiniz kredinin tamamını vermeyecektir. Bunun içinde size verilecek araç kredisi oranı % 60’lerde olur geri kalanı ise siz ya nakit olarak otomobil firmasına ödemek durumundasınız ya da ihtiyaç kredisi alarak açığınızı kapatmanız gerekiyor.

17 Mayıs 2019
168 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al