Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı sağlık sigortası kişilerin isteğine bağlı olarak yapılan özel bir sigorta türüdür. ancak bu sigortanın gerçekleştirilebilmesi için bir takım şartlarında yerine getirilmiş olması gerekiyor. Örneğin SGK bu sigortayı gerçekleştirebilmek için önemli bir konudur. Eğer ki SGK’nız yoksa bu durumda tamamlayıcı sağlık sigortası yapılamaz. Bu da bize gösterir ki tamamlayıcı sağlık sigortası aslında SGK’yı destekleyen bir sigorta işlemidir. İnsanlar tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti alarak özel hastaneye gittiklerinde ortaya çıkan harcamalarından farkın karşılanması sağlanmış olacaktır. Bu da özel sağlık kuruluşlarındaki muayene ücretlerini göz önünde bulundurduğunuzda ciddi yüksek paralar olduğunu söyleyebiliriz. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları Ankara

Tamamlayıcı sağlık sigortasında limitler SGK tarafından her yıl düzenli olarak belirlenir. Bunun yanı sıra sigorta şirketlerinin risk bütçeleri ve sağlamış olduğu ek hizmetlere göre de fiyatlar farklılaşabilecektir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu sigortadan yararlanabilmek için mutlaka SGK’lı olmak gerekir. Sigorta her yıl düzenli olarak yenilenmek zorundadır. 12 aylık süre içerisinde tedavi masraflarınızın karşılanabilmesi için tamamlanan sigortanızın da devam ettirilmesi gerekli olacaktır. Bir kişi tamamlayıcı sağlık sigortasını her yıl yaptırdığı sürece indirim hakkı ede etmiş olacak ve bu da doğal olarak tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarına etki edecektir. 

Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları içeriğine göre değişebildiği gibi kişiye göre de değişir. Örneğin aynı teminatlara sahip olan bir poliçe aynı rakamlardan olurken insanların daha önceki rahatsızlığı ve yaşı prim ödemelerini de direk olarak etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılırken mutlaka içeriğinin incelenmesi ve alınacak olan teminatlarda neler olduğunun belirlenmiş olması gerekir. Teminatlar ayakta ve yatarak olarak düzenlenir ve bu iki teminatın da birbirinden ayrı farkları vardır. Bir kişi tamamlayıcı sağlık sigortası almadan önce mutlaka onu incelemesi ve sahip olabileceği hakları bilmesi gerekir. Bu sayede yararlanırken daha bilinçli bir şekilde hareket etmiş olacaktır.

İnsan sağlığı geriye atılmayacak kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bunun için sağlığınız bozulmadan, size verilen hak konusunda geç kalmadan sigortanızı yaptırmalısınız. Biz Hksigorta olarak sizin için her zaman en uygun Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası teklifini sunarız.

17 Ağustos 2019
157 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al