Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Başvurusu

Ankara Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Başvurusu

Sağlık her insan için çok önemlidir bunun içinde sağlığınızla ilgili gerekli olan tüm önlemleri almanız gerekiyor. Sağlık ve güvence denildiğinde ise akla ilk olarak SGK geliyor olsa da bunun dışında yer alan özel sağlık sigortalarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Ancak tamamlayıcı sağlık sigortasının en önemli özelliği SGK’nızın olmasıdır. Çünkü gideceğiniz hastanede SGK’nın karşılamadığı fark ücretinin tamamını karşılar. Bunun içinde SGK’sı olan kişiler için tamamlayıcı sağlık sigortası yapılması önerilen bir sigorta çeşididir.

Hastalık her insanın başına gelebilecek bir olay ve ne zaman gelebileceğini bilmediğinizden dolayı da genellikle hazırlıksız olarak yakalanırsınız. Önceden alınmış bir tedbiriniz varsa bu sureci daha konforlu ve daha kısa bir surede atlatabilirsiniz. Ancak siz önleminizi almamışsanız o zaman bu süreç sizin için daha sancılı geçecektir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran bir SGK’lı anlaşmalı özel hastaneye gittiğinde ücretsiz olarak tedavisini gerçekleştirebilir dolayısıyla bu da onun alacağı sağlık hizmeti kalitesinin de yüksek olması sağlayacaktır. Tamamlayıcı sağlık sigortanız olmadan özel bir hastaneye gittiğinizde size çıkarılacak olan fatura cebinizi yakmaya yetecektir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası önemli bir ihtiyaç ancak bu sigortayı nasıl yapmanız gerektiğini de bilmiyorsunuz. Bu durumda sorunun yanıtını verelim.

İlk yapmanız gereken şey bir sigorta firmasıyla irtibata geçmeniz ya da acenteleri tercih edebilirsiniz. HKsigorta.com olarak sizin için en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını en uygun fiyatlarla sunabiliriz.

Sigorta acentemizle görüşmeniz sonrasında tamamlayıcı sağlık sigortası paketini seçebilmeniz için kimlik numaranızı biliyor olmanız yeterli olacaktır. Sizden isteyeceğimiz bilgiler doğrultusunda tamamlayıcı sağlık sigortanızı çok hızlı bir şekilde hazırlayabiliriz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında önemli olan konu nasıl alabileceğiniz değil aldığınız hizmet teminatlarında neler olduğunu bilmeniz gerektiğidir. Çünkü tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti sunulurken iki çeşitte sunulur. Bunlardan biricisi yatarak tedavi teminatı ikincisi ise ayakta tedavi teminatıdır. Bu ikisinin arasında da faklılıklar söz konusudur.

Hangi teminatı almak istediğinizin kararını verdikten sonra ise yapmanız gereken fiyat araştırmasıdır. Çünkü firmadan firmaya değişebildiği gibi yaşta önemli bir etkendir. Kişisel olarak toplanmış olan tüm veriler bir araya getirildikten sonra tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı belirlenmiş olur ve onaylamanız halinde poliçeniz hemen hazırlanır.

15 Aralık 2019
122 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al