Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

AK Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Bebek Sigortası

AK Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Bebek Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası alanında müşterilerine neredeyse en kapsamlı sigorta hizmetini sunan Ak sigorta başlattığı bebek sigortası ile birlikte bu yarışta bir adım daha öne geçebilme telaşı içerisinde. 

Sağlığın söz konusu olduğu zaman hiçbir şeyi geri plana atmamak gerekiyor. AK sigorta ise bunun farkında olan bir şirket olarak müşterilerine alternatifi bol olan paket seçenekleri sunuyor. Bu SGK’nın dışında kalan sağlık giderlerinizi güvence altına alacak olan bu sigorta türünde ise artık bebeklerde tek başına kapsam içerisinde olabiliyorlar. 

SGK’nın sağlık desteği şüphesiz ki pek çok insan için hayati öneme sahip. Ancak sizin bütçenize göre alacağınız ek paketler sayesinde sağlığınızı daha da güvence altına alıp konforlu bir şekilde tedavi sürecinizi tamamlayabiliyorsunuz. SGK’nın sözleşmesinde yer almayan özel hastane giderlerinin de bu şekilde tamamı sigortanız aracılığı ile karşılanmış oluyor. Ak sigortaya özgün olan bebek sigortası ise içinizi rahatlatan bir güvence oluyor.

Ak Sigorta bilindiği üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet ağı geniş olan bir sigorta şirketi dolayısıyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun çocuğunuz ve bebeğiniz için yaptıracağınız sigortayla birlikte anlaşma olan her özel hastaneye rahatlıkla gidebiliyorsunuz. Üstelik sigortanızın sunduğu indirimlerle de ömür boyu yenileme garantisi almış oluyorsunuz. 

Bebeklere Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ak Sigorta bebeklere özel olarak başlattığı bu hizmetten artık bebekler kendileri tek başına yararlanabiliyor. Eskiden ya da farklı sigorta şirketleri bebeklerin tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı içerisinde olabilmesi için anne ya da babanın da sigortalı olmasını ve onun üzerinden tedavilerinin gerçekleştirilmesini sağlıyordu. Ak Sigorta ise bu uygulamayı artık değiştirerek 14 günlükten sonra tüm bebeklerinde kendi başına sağlık sigortası hizmeti alabilmesine imkan tanımış oldu. Bu bebekler için düşünüldüğünde sağlıkta atılmış olan ciddi bir adım demek olacaktır. Aile bebeğinin sigortasının yapılması için kendini de sigortalatmak zorunda kalmayacak ve bu da maddi anlamda daha düşük bir bütçeyle sigortalanabilmek anlamını taşıyacak.

Bebek Sağlık Sigortası

Bebekler doğduktan 14 gün sonrasından itibaren 18 yaşına gelene kadar özel hastanelerden tamamlayıcı sağlık sigortaları sayesinde yararlanabilecekler. Bu sayede SGK’nın ödeme dışında tuttuğu birçok sağlık giderleri de ücretsiz olarak karşılanmış olacak.

Bebeklerin gelişme çağı içerisinde olan bireyler olduğunu biliyoruz bu açıdan bebekler için sağlıklarının güvenceye alınması önemli. Özellikle sigorta şirketleri bebeklerin hassas olduğundan dolayı her an hastalanabileceklerini de biliyor ve bunun içinde özel sağlık sigortası yapılırken şartları biraz daha ağır tutmuşlar. Ak Sigortanın kendisini bu kapsam dışına almış olması ise ciddi anlamda olumlu bir davranış olarak değerlendiriliyor. Artık çocukları için tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almak isteyen aileler seçimlerini de bu yöne doğru çeviriyorlar. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası bebekler için önemli olduğu kadar yetişkinler içinde çok önemli. Buna göre ihtiyacınız olan paket seçeneklerinden birisini seçtiğiniz de artık bundan sonra sağlık hizmetini de düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü anlaşmalı hastane kapsamında en iyi, kaliteli ve hızlı sağlık hizmetini alabiliyorsunuz.

Aile Sağlık Sigortası

Ak sigorta yalnızca bebekler için sigorta hizmetini başlatırken aynı zamanda aile sigortasını da geri plana atmıyor. İnsanların ailecek sağlıklarını güvence altına alabilmesi için sunulan aile paketlerinde üstelik % 10 oranında bir indirim sağlanıyor ve bu da ciddi anlamda bir tasarruf anlamını taşıyor. 

Ak Sigorta Bebek Sigortasında Muayene Ve Tetkikler Ücretsiz

Ak sigorta bebek sigortası yaptırdığınız zaman çocuğunuzu özel hastaneye götürdüğünüzde muayene ve tetkikler için ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Çocuğunuzun sık hastalandığını düşünürsek tamamlayıcı sağlık sigortanızın olmaması halinde muayene ve tetkikler için ciddi paralar ödemek zorunda kalırsınız. Bebek sigortasının avantajı ise size ömür boyu yenileme garantisi sunuyor olmasıdır. Çünkü tamamlayıcı sağlık sigortasını belli bir yaştan sonra yaptırmak istediğiniz de bu mümkün olmuyor. Sigorta şirketleri yaşlı olan kişilerin hastalık riskinin yüksek olduğunu düşünerek onları bu kapsam içerisine almamayı tercih ediyor.

Neden Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırılmalı?

Türkiye’de devlet hastanelerinde alacağınız sağlık hizmetinin kalitesi belli. Dolayısıyla Ak sigortadan yaptıracağınız tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastaneye gittiğiniz zaman karşınıza çıkacak olan devasa fark ücretlerini de ödemek zorunda kalmamış oluyorsunuz.  Poliçeniz dahilinde yer alan limitler ve teminatlar kapsamında bir çok sağlık gideriniz de tamamlayıcı sağlık sigortanız tarafından karşılanıyor.

05 Ağustos 2019
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al