Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Kasko İle Risklere Karşı Koruma

Kasko İle Risklere Karşı Koruma

Kasko aracınızla ilgili yaşayacağınız risklere karşı koruma altına almak ve hasar sürecini daha kısa bir zaman içerisinde atlatmak amacıyla yapılan güvencedir. İsteğe bağlı olarak yapılan kasko sigortası özellikle büyük şehirlerde araç kullanmak zorunda kalan kişilere büyük avantajlar sağlar. Kasko kontrol edilemeyen ve dikkatin yeterli olmadığı durumlarda örneğin hırsızlık, yangın, deprem, terör gibi olaylara karşında aracınızı güvence altına alacaktır. Bunun için kasko kapsamında yer alan riskler ve bu risklerin neler olduğunu net bir şekilde anlayabilmeniz için poliçenizi detaylı bir şekilde okumalısınız. Kasko genel ve özel şartlar şeklinde düzenlenebilir. Yerine yenisini koyamayacak veya zararın çok büyük olduğu durumlarda aracın kendisi ya da değişmesi gereken parçası kasko sigortası tarafından temin edilir. 

Aldınız kasko sigortasının beklentilerinizi karşılayabilmesi için iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Bunun için sorumluluk size bırakılmıştır. Kasko sigortasına avantajlı ve uygun olarak ulaşabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bir takım faktörler vardır ve bunlar ancak ön araştırma neticesinde tespit edilebilir.  En doğru kasko sigortasına sahip olmak ve ekonomik olmasını sağlamak uzmanlık ister ve birçoğumuz bu alanda uzman olmadığımız için işi profesyonellere bırakmak en doğru çözüm olacaktır. Hksigorta.com olarak bizde bu süreçte sizin için en uygun olan kasko sigortası teklifini hazırlar ve size sunarız. 

Kasko yaptıran bazı sürücülerin yanlış şeye fiyata odaklanmış oluklarını biliyoruz. Ancak unutmamak gerekiyor ki kasko da fiyat poliçe odaklıdır. Bunun için önce aldığınız teminatların neler olduğuna ve bu teminatların sizin istediğiniz şekilde olup olmadığına bakmanız gerekiyor. Araştırma yaparken en doğru şekilde sonuçlandırmak için bize gelmiş olmanız sizinde en doğru çözüme ulaşmak istediğiniz gösterir. Bunun için biz sadece size kasko yapmak değil aynı zamanda güven duyacağınız bir marka olmak için çalışırız.

Kasko Sigortasında İndirim

Şunu söylemek gerekir ki kaskoda indirimli ürünler sigorta firmasına göre değişiklik gösterir. Çünkü her sigorta firması kendi politikasına sahiptir. Avantajlı olabilmeniz için bu sigorta firmaları arasından bir seçim yapmak önceden bir süreç gerektirecektir. Biz tüm bu indirimlerle ilgili süreçleri sizin için toplar ve elde ettiğimiz veriler doğrultusunda en uygun sigorta fiyatını size sunarız. 

04 Şubat 2020
111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al