Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

2019 En İyi Trafik Sigortası

2019 En İyi Trafik Sigortası

Adından da anlaşılacağı gibi trafik sigortası zorunlu olan bir sigorta türüdür. Bunun içinde trafikte sigortasız bir aracın tespit edilmesi o aracın trafik şube otoparkına çekilmesi anlamına gelecektir. Ancak bir araç trafiksiz bir şekilde otoparka çekilmişse o zaman bu aracın trafiğe yeniden çıkışı da öyle kolay olmayacaktır. Öncelikli olarak yapılması gereken işlem trafik sigortasının yapılmasıdır. Bu da aracınız beklemediğiniz bir anda otoparka çekilmesi demek sizin cebinizden çıkacak olan paranın miktarının da toplu olacağından dolayı sizin daha fazla zorlanmanız demek olacaktır. Trafik sigortanızı yaptırmanız ise yeniden aracınızı alabileceğiniz anlamına gelmiyor. Trafik sigortanız olmadığı için aracınıza yazılacak olan cezayı da ödemeniz gerekiyor. bu size ikinci bir masraf fakat bununla da bitmiyor bu kez aracınız otoparka çekildiğinden dolayı aracınızın kaldığı süre kadar otopark ücreti ödemek durumundasınız. Bunların hepsini bir araya getirdiğiniz zaman ise ciddi bir maddi yük altına girmiş oluyorsunuz.

O zaman mademki bu sigorta zorunlu ve mutlaka yapılması şart. O halde yapılması gereken trafik sigortanız bittiği andan itibaren yenilemenizdir. Üstelik bu sayede hasarsızlık indiriminizin de devam edeceğinden dolayı daha uygun fiyata yapmış oluyorsunuz. Bankalar insanların bu ihtiyacının farkındalar ve ödemelerin rahatlatılması için genelde 6 ya da 9 taksit seçeneği sunuyorlar bunun içinde aracınızın sigortasını yaptırdığınızda daha uygun fiyatlarla ödemenizi yapabiliyorsunuz.

En İyi Trafik Sigortası Hangisi?

Zorunlu olan bu uygulama aynı zamanda sürücünün de en iyi trafik sigortası hangisi bunu araştırmasını sağlıyor. Burada en iyi trafik sigortası konusunda size bir sigorta şirketinden bahsetmenin mümkün olmadığını söyleyebiliriz. İnsanlar bu sorunun yanıtını ise tamamen fiyata odaklanarak yapıyorlar. Çünkü bir sürücü için en uygun fiyatın verildiği bir sigorta en makul olan seçim anlamına gelecektir.

Tabi ki burada sürücülerinde dikkat etmeleri gereken bir takım önemli hususlar var. Çünkü trafik sigortasında genel şartlar her sigorta firmasında aynı olduğu gibi ek teminatlar sigorta şirketine göre değişkenlik gösterecektir. Sizin için hangi teminatlar uygun olacaksa bunun tespitini yaptıktan sonra sigorta şirketlerini araştırmanız yerinde olacaktır. HKsigorta olarak biz sizin için en doğru ve en faydalı trafik sigortasını buluyor ve size sunuyoruz.

06 Şubat 2019
190 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al