Taksitli Kasko Sigortası

Taksitli Kasko Sigortası

Araba sigortaları sürücüleri olası maddi sorunlara karşı koruyacak olan bir güvence modelidir. Aracınızın içindeyken ya da dışındayken sizi koruyacak olan sigortaların zorunlu ve isteğe bağlı olan türleri bulunuyor. Bu makalemizde taksitli kasko sigortası hakkında bilgiler verelim istedik ancak öncesinde zorunlu olan sigorta hangisi bunun bilgisini vererek başlayalım.

Zorunlu Trafik Sigortası

Adından da anlaşılacağı gibi trafik sigortası kara yolundaki her aracın yaptırmakla yükümlü olduğu bir güvencedir. Bu güvence sürücünün kendisini değil zararın kendisinde olması halinde üçüncü kişilerin zararlarının karşılanmasını sağlamak amacıyla devreye girer. Kendisi için değil dedik ancak duruma şöyle bir bakış açısıyla değerlendirirsek hiç beklemediğiniz anda kaza yapmanız halinde cebinizden çok yüksek miktarlar çıkmamış olacaktır. Bunun için zorunlu trafik sigortası her iki tarafı güvence altına alacak olan bir sigorta türüdür.

Zorunlu trafik sigortasına basit ve genel olarak baktık. İsteğe bağlı olan sigorta turu ise kaskodur. Kasko sigortası zorunlu tutulmamış ve sürücünün isteğine bağlı tutulmuştur. Bunun için isteyen yaptırır isteyen yaptırmayabilir.

Kasko Sigortası

Kasko sigortası az öncede dediğimiz gibi sürücünün isteğine kalmış bir güvencedir. Aracınıza kasko sigortası yaptırdığınız da olası kazalara karşı güvence altına almış olursunuz. Kasko sigortasında suçlu taraf aranmaz. Suç sizde bile olsa kasko sigortası aracınızdaki masrafları karşılayacaktır. Bazı sürücüler kasko sigortası yaptırmak isteseler de pahalı olduğu gerekçesiyle yaptırmayabilirler. Oysaki bir kaza durumunda bu onların kurtarıcısı olacaktır.

Biz Hksigorta.com olarak taksitli kasko sigortası hizmeti sağlayarak sigortalılarımıza ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Araçlarına kasko sigortası yaptırmak isteyen sürücüler bizden teklif alırken taksitli kasko sigortası yaptırmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir. Kredi kartına yapılacak olan taksitlendirme işlemi ile sizin kartınız hangi banka ise ona göre taksit seçeneğiniz de artırılmaktadır. Amacımız daha kaliteli hizmeti daha uygun şartlarla siz değerli müşterilerimize sağlayabilmek bunun içinde size ödeme kolaylığı sağlayabilmek için sürekli alternatifleri değerlendiririz.

Araç sigortaları her sürücü için büyük öneme sahiptir. Yalnızca kaza sonrasında değil öncesinde de sizi psikolojik olarak güvende hissettireceği için daha rahat araç kullanmanızı sağlayacaktır. Bu da sizi maddi ve manevi olarak güvence altına alacak demektir.

13 Ocak 2020
495 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al