Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Taksitli Araç Sigortası Yapılır mı?

Taksitli Araç Sigortası Yapılır mı?

Otomobil sigortalarının ilk görevi sizi, aracınızdaki misafirleri ve trafikte zarar gören diğerlerini güvence altına almaktır. Siz trafik sigortanızı yaptırdığınızda poliçenizde neler varsa bunların tamamını alabiliyorsunuz. Bunun dışında teminatınızı istediğiniz şekilde genişletmek sizin elinizdedir. Türkiye’de sigorta şirketleri için genel anlamda konuşacak olursak büyük bir sorun mevcuttur. İnsanlar sigorta işlerinin her ne kadar faydalı olduğunu biliyor olsa da yine de bunu yaptırmak istemezler. Eğer ki siz yalnızca sigorta ile idare etmek istemiyorsanız o zaman çemberi biraz daha geniş bir hale dönüştürebilirsiniz.

Otomobil sigortasını yaptırdıktan sonra kazanacağınız bir çok indirim ve avantajlar vardır. Bunların başında ise şunlar gelir. Kazasızlık indirimleri, yurt dışına seyahat edeceğiniz zamanlar için geçerli uluslararası sigorta sertifikası, kırılmalar ve hırsızlık için teminatlar, seyahat yardımı, kaza ve araç hırsızlığı durumunda profesyonel kişilere yasal destek hatta bakım ya da hasar durumunda ikame araç teminatı bu avantajlardan bazılarıdır. Tüm bunların yanı sıra; taksitli oto sigortası da sigorta şirketlerinin sunduğu hizmetler arasında yer alabilir. Bu sayede lüks değil, ihtiyaç olan araç sigortanızı bütçenizi zorlamadan yaptırabilirsiniz.

Oto Sigortası Taksitlendirme Nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sigorta yaptırmak hem zorunlu hem de bir ihtiyaç. Ancak bazı sigorta firmaları var ki o da müşterilerinin daha kolay hizmet alabilmesi ve bütçelerini zorlamamaları için ek poliçeler hazırlıyorlar. Araç sigortalarının büyük bir bölümüne baktığımız zaman sigorta şirketleri 3-6-9 ayda bir kampanya dönemi başlatırlar. 

Otomobil sigortasına işin uzmanına sormak çok önemlidir. Sürücü uzman bir destek aldığında hangi sigortayı hangi fiyata yapacağını da bilecektir. Bunun yanı sıra yapılacak olan taksitlendirmeler sayesinde daha kolay ödeme imkanı bulacaktır. 

Sigorta şirketleri bankadan ödeme alarak tüketicilerin elini kuvvetlendirmiş ve de istediği şeyi de almasını sağlamıştır. 

Oto Sigortası Taksitlendirme Nedir?

Yeni bir araç aldığınızda ya da var olan aracınıza sigorta işlemi yaptırdığınızda sizin daha kolay bir ödeme yapabilmeniz için eşit oranda taksitlendirilmektedir. Bu taksitlerin süresi ise bankanızın belirleyeceği rakamlarda olacaktır. Sizde bir sürücü ve araç sahibiyseniz o zaman mutlaka aracınıza sigorta yaptırmalısınız.

21 Eylül 2019
123 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al