Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Sıfır Araba Kaskosunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Sıfır Araba Kaskosunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir araç aldığınız da korumacı ve daha dikkatli olmanız gerektiğini bilirsiniz ve bunun için aracınıza gelebilecek zararlara karşı kasko sigortası yaptırmak sizin için öncelik olur. Özellikle teminat limitleri ve kapsamları hakkında fikir sahibi olmak isteyenler kasko sigortası poliçesinin aracının ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamayacağı hususuna da dikkat ederler.  Peki, siz sıfır yani yeni bir araç aldınız ve aracınızı güvenceye almak istiyorsunuz bunun için nasıl bir sigorta yaptırmanız gerekiyor merak ediyor musunuz? Sorunun yanıtı evetse makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

Sıfır Araç Kaskosunda Avantajlı Teminatlar

Sıfır araç ikinci el bir araca göre piyasa değeri daha yüksektir. Dolayısıyla aracın kasko değeri de yüksek olur bu da kasko bedelini etkileyen bir faktördür. Sıfır araçta kasko poliçenizden maksimum verim almak istiyorsanız önce bazı özel teminatlara dikkat etmelisiniz.

Sıfır araç kasko teklifi

Sıfır Araç Teminatı

Sıfır km araçlar özel yani sıfır araç klozu ismi verilen teminata sahiplerdir. Yeni araç almak isteyen sürücüler için bu önemli bir güvencedir. Bu teminatla birlikte sıfır km alınan aracın ilk 1 yıllık poliçe döneminde karşılaşabileceği her turlu kaza neticesinde kullanılmaz hale gelmesi riski güvence altına alınmıştır Bu da yılda meydana gelebilecek her turlu kazada %70’in üzerinde bir hasar alması halinde yani pert olması durumunda anahtar teslim fiyatı aracın sahibine ödenir. Yani şöyle diyebiliriz ki 2020 model bir araç aldınız aracın anahtar teslim fiyatı 110 bin tl 2021 yılında araç kazaya karışırsa ve pert olursa anahtar teslim aldığınız fiyat yani 110 bin tl sigorta şirketi tarafından size ödenir.

Çalınma ve Çalınmaya Teşebbüs Teminatı

Yeni aracınız çalınma durumuyla karşılaşırsa bu durumda aracın piyasa değeri ve parça maliyetleri yüksek olacağı için araç bulununcaya kadar olan sure içerisindeki maddi kayıp araç sahibine ödenir

Hksigorta.com’dan Sıfır Araç Kaskosu

Henüz bir araç almadınız ve almayı düşünüyorsanız bu durumda Hksigorta.com’dan alacağınız kasko teklifimizi değerlendirmelisiniz. Aracınızın satın alındıktan sonra güvence altında olması sizin için daha konforlu bir sürüş anlamına gelecektir. Sıfır aracınız için bütçenize uygun kasko teklifi almak için sitemiz üzerinden formu doldurmanız yeterli olacaktır.

18 Şubat 2020
111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al