Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Özel Sağlık Sigortası Hakkında

Özel Sağlık Sigortası Hakkında

Sağlığımızla ilgili başımıza bir şey geldiğinde ilk gittiğimiz yer hastane ve bunun içinde bir devlet hastanesini seçtiğiniz zaman neredeyse gittiğinize pişman oluyorsunuz. Kalabalık kuyruklar, bulamadığınız doktorlar, uzman olmayan hekimler ve dahası bunun gibi pek çok sıkıntıyı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Bu nedenle de insanlar sağlıklarıyla ilgili bir sorun olmadan önce her zaman kendini güvenceye almak zorundadır. Eğer ödeme güçlüğü çekmeyecekseniz o zaman yapacağınız ilk iş ise özel sağlık sigortası yaptırmak. Bu sayede özel hastanelere gidebilir ve istediğiniz konforu da bulabilirsiniz. Türkiye’de sağlık söz konusu olduğu zaman elbette ki özel hastanelerin kıyaslanmayacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle de sigorta şirketleri farklı alternatifler sunarak müşterileri için özel sağlık sigortaları düzenlerler. Türkiye’de şu an bile her ne kadar sigorta şirketleri kendilerinden beklenen performansı sergilemiyorlar olsa da yine de özel sağlık sigortası yaptırdığınız zaman sağlığınızı güvence altına almış oluyorsunuz. Sigorta acentelerinden beklenen ise kendi hizmetlerini çok daha fazla duyurmaları çünkü sağlık alanında hazırlamış oldukları mükemmel seçenekleri olmasına karşın halen bunu duyurmakta güçlük çekiyorlar. Biz HK Güvence olarak Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası ile siz değerli müşterilerimize farklı alternatifler sunarız.

Özel Sağlık Sigortaları

Özel sağlık sigortası diğer sigortalar gibi ihtiyacınız olan bir sigorta türü değildir. Bunun nedeni ise suistimallere çok açık olmasından kaynaklanır. Özel sağlık sigortası kullanıcının istediği zaman yapılabilir. Yani kasko sigortası sizi sadece kaza, yangın ve hırsızlık gibi durumlarda güvence altına alır ve aracınızla ilgili her kusurda sigorta şirketiniz karşılamaz. ancak özel sağlık sigortalarında sistem farklıdır. Siz hasta olduğunuz zaman tüm tedavi masraflarınız sigorta şirketiniz tarafından karşılanır. Kısacası belirtmek istediğimiz şey sigorta şirketinden bir özel sağlık sigortası alacaksanız onları bir takım riskleri de göz önünde bulundurduklarını bilmelisiniz.

Özel sağlık sigortanız olması halinde sağlık konusunda konforu da hissedebilecek ve uzun kuyruklarla mücadele etmek zorunda kalmazsınız. bunun içinde maddi durumu yerinde ödeme sıkıntısı çekmeyecek olan kişilerin özel sağlık sigortası yaptırmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

 SGK’lı bir çalışan mısınız yoksa değil misiniz? Yıllık olarak sigorta ücretlerine 2 bin ile 5 bin lira arasında bir bütçe ayırabiliyor musunuz? Eğer ki bu mümkün ise o zaman sizde sigorta yaptırabilirsiniz.

28 Şubat 2019
205 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al