Özel Sağlık Sigortası Avantajı

Özel Sağlık Sigortası Avantajı

Sağlığımızı korumak önemlidir. Bunun için bu konu üzerinde hassasiyetle durulması gerekiyor. Sağlık denildiği zaman ise ilk akla gelen hastane acillerinde beklenilen kuyrukla geliyor. ama siz istemediğiniz sürece kimsede sizi o kuyruklara sokamaz. Evet, görülen o ki pek çoğumuz sağlığımız yerindeyken bu konuya dikkat etmezken yaşadığımız en ufak sıkıntıda ise keşke diyebiliyoruz. İşte bu keşkelere yer vermemek için yapılması gereken en önemli şey ise sağlığınızı güvence altına almaktır. Özel sağlık sigortası ise size tüm bunları unutturacak ve sağlığınızı ön plana almanızı sağlayacak olan bir sistem. Bu sisteme girişinizi başlattığınız andan itibaren artık hastane acilleri önünde kuyruk beklemenize de gerek. Çünkü istediğiniz bir özel hastaneden 5 yıldızlı otel konforuyla hizmet alabiliyorsunuz. Özel sağlık sigortasının amacı SGK’lı olanların desteklenerek istedikleri bir hastanede ekstra ücret vermeden muayene, teşhis, tahlil ve tedavi olabilmelerini kolaylaştırmak. Ansızın yaşayacağınız bir sağlık sorununda ise bu konforu yaşıyorsunuz.

Özel sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası adından da anladığınız gibi size özel olarak hazırlanan bir sigorta türüdür. Belli sınırlar içerisinde sizi kapsama alacaktır ve hazırlanmış olan primler doğrultusunda da korumanız genişletilir. Özel sağlık sigortası yaptırılırken önemli olan konu poliçenin genel ve özel şartlarının incelenmesidir. Bu nedenle de poliçenizi imzalamadan önce genel şartları iyice incelemeniz gerekiyor. Özel sağlık sigortası yaptırmak için geç kalmamanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu sigorta türünde de yaş sınırı vardır. Bu yaş sınırı içinde olan herkes kendisi ya da ailesi içinde özel sağlık sigortası yaptırabilmektedir. HK Güvence olarak bizde bize gelen talepler doğrultusunda hareket eder ve hizmetlerimizi genişleterek sizin için en uygun özel sağlık sigortasını sunarız. Özel sağlık sigortasında yaş sınırı ise 18–65 yaş arasında olur. Ancak bazı sigorta firması bu süreyi daha da uzun tutabilir.

 Özel sağlık sigortası yaptırdığınızda tüm özel hastanelerden yararlanmış olamazsınız. Bunun için öncelikli olarak bulunduğunuz şehirdeki özel hastanelerin anlaşmalı oldukları sigorta şirketinin olup olmadığını bilmelisiniz. Ankara için konuşacak olursak burada pek çok özel hastanenin de sigorta firmalarıyla anlaşması vardır. Bunun için sorun yaşamadan sigortanızı da başlatabilirsiniz.

21 Şubat 2019
300 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al