Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ortadoğu Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ortadoğu Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK’lı olup kaliteli sağlık hizmeti almak isteyenler için ideal bir tercihtir. Hayatınızda bir şeyle iyi giderken olasılıklara karşı hareket etmek her zaman mantıklıdır. Bunun içinde konu sağlık olduğunda mutlaka öncesinden tedbir almak gerekir. Çünkü bazı hastalıklar vardır ki sonrasında alınan önlemler geç olabileceği gibi imkansız da olabilecektir. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında yer alan doğum sigortası da bunlardan bir tanesidir. Doğum sigortası yaptırılabilmesi için gebe olmak esastır. Bunun içinde doğum sonrasında bu sigortayı yaptırmanız mümkün değildir. Özellikle doğum öncesinde bu sigortayı yaptırdığınızda çocuğunuzun geleceğini garantiye alabilir ve ömür boyu yenileme garantisine sahip olabilirsiniz. Orta doğu hastanesi doğum paketi veren hastanelerden bir tanesidir. Ankara Yenimahalle’de hizmet veren özel hastane kaliteli sağlık hizmetinin yanı sıra teknolojisine de önem vermektedir. Köklü bir geçmişe sahip olmasının yanı sıra yenilenen yeni hastanesiyle de Ankaralılara hizmet verirken konforlu odaları ve sağlık hizmetiyle de dikkatleri üzerine çekebilmiştir.

Doğumunuza hazırlandığınız sure içerisinde yaptıracağınız Ortadoğu hastanesi doğum paketiyle birlikte çocuğunuzun sağlığını da garanti altına almış olursunuz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının en önemli özelliği özel hastaneye gittiğinizde ekstra bir fark ücreti ödemiyor olmanızdır. Anlaşmalı olan hastaneye giderek sağlık kontrollerinizi tek bir kuruş ödemeden rahatça yapabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası olmaması halinde ise karşılaşacağınız maliyet sizin canınızı sıkmaya yeterli olacaktır. Bu da zaten tedavi sürecindeyken sizin canınızın da sıkılmasına neden olabilir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası Türkiye’de 2010 yılından bu yana uygulamış ve o zaman belli bir kitleye hizmet verirken bugün SGK’lı olan herkesin rahatlıkla faydalanabilmesi için gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Türkiye’de yaklaşık olarak 20 sigorta firması kendilerine özgü primler düzenleyerek tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti vermektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi

Tamamlayıcı sağlık sigortası sağlıklıyken yaptırılması gereken bir sigorta turudur. Bunun için geçmişten gelen hastalıklarla ilgili bu sigortadan faydalanmak mümkün değildir. Alacağınız hizmet kapsamında muayene, tahlil, teşhis ve tedavi yer almaktadır.  Anlaşmalı olan özel hastaneye gittiğinizde alacağınız sağlık hizmeti neticesinde hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz.  Teminatları içerisinde ise ayakta ve yatarak tedavi teminatları vardır.

14 Aralık 2019
120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al