Kritik Hastalıklar Sağlık Sigortası Nedir?

Kritik Hastalıklar Sağlık Sigortası Nedir?

Hayatın bu oyununda, size hangi eli dağıtacağınızı asla bilemezsiniz. Bu yutması zor bir ilaç olsa da, olumsuz bir şey olduğunda yüzleşmemiz ve buna hazırlanmamız gereken bir gerçektir.

Genel sağlık sigortanız olsa bile, ciddi bir hastalık sadece kendinizi değil sevdiklerinizi de etkileyerek mali durumunuza büyük bir baskı uygulayabilir. Örneğin Alzheimer gibi kronik bir durum ya da kanser teşhisi, kısacası önemli bir organ nakli, felç veya kalp krizi durumunda kritik hastalık sigortası devreye girer ve sizi güvenceye alır.

Kritik hastalık kapsamını göz önünde bulundurması gereken kişiler

Kritik Hastalıklar Sigortası, ölüm ve kritik hastalıklara karşı size teminat sunan bir güvencedir. Sigortaya eklenecek vefat teminatı sigorta süresi içinde eğer ki hayat kaybı söz konusu olursa bu durumda poliçe üzerinde belirlenmiş olan oranda vefat tazminatı varislere ödenir.

Kritik hastalıklar sigortası başladığı günden itibaren 90 gün sonra başlar ve yukarıda belirtmiş olduğumuz hastalıklar çerçevesinde devreye girer. Ancak burada önemli olan hastalık teşhisinin sigortadan sonra konulmuş olmasıdır. Bu teminatı kapsayan 3 farklı temel hastalık vardır. Bu hastalıklar şöyledir.

  1. Kanser
  2. Kalp krizi
  3. Felç (inme)

Kritik hastalıklar sigortası özellikle evde ebeveyni olan aileler, tek başına çalışan kişiler, tedavi seçeneklerini genişletmek isteyenler ve hayatı tehdit eden bir durumla karşılaştıklarında maliyeti veya yeri ne olursa olsun mevcut en iyi bakımı arayanlar, kanser veya kalp hastalığı gibi güçlü bir aile geçmişinde belirli hastalıklara sahip olanlar

Kritik hastalık sigortası, size ve ailenize hayatı daha az endişeyle yaşamanız için güvence verebilir.  Hksigorta.com’dan sigorta seçeneklerimiz hakkında daha bilgi almak isterseniz +90 312 221 00 11 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. HK Güvence Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası, evinizi ve aracınızı güvence altına alabileceğiniz diğer sigorta çeşitleri için 7/24 hizmet vermektedir. Hayatınız kadar yaşamın içerisinde ihtiyaç duyduğunuz eviniz ve aracınızın da güvende olması gerekir. Tüm bu hizmetler için bize ulaşabilir ve kapsamlı bilgilendirme isteyebilirsiniz. En kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan fiyat teklifimiz uzmanlarımız tarafından verilecektir. Cep telefonumuzdan da Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirisiniz. 0542 8255031

15 Eylül 2020
259 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonAra ve Teklif Al