Kaskoda Ek Teminatlar

Kasko sigortası bir aracın yanmasını, çalınmasını ve benzer durumlarla karşı karşıya kalması halinde pek çok sıkıntılı durumda size destek olacaktır. Kasko sigortası yalnızca büyük sorunlarda değil aynı zamanda aracınız dururken de olası şekilde başına gelebilecek küçük çaplı sorunlarda da zararınızı karşılayacaktır. Kısacası kasko sigortası aracınızda meydana gelebilecek küçük ve büyük hasarlarda devreye girer.

Neden Kasko Sigortası?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere kasko sigortası otomobilinizin maddi hasarlarının tamamını sizden ekstra bir ücret talep etmeden karşılayacaktır. Ancak bunun için öncelikli olarak kasko sigortanızı belli limitler dahilinde yaptırmalı ve yıllık bedelini ödemeniz gerekiyor. Kasko sigortası ödemeleri ister peşin ister taksitle yapılabilir.

Kasko Sigortası Teminatları

Ek teminatlar ilk olarak terör veya terör eylemlerinden kaynaklanan hasarların giderilmesine olanak sağlar. Ülke sınırlarının dışında meydana gelen tüm kazalar bu kapsama dahil edilir. Her türlü hayvanın araca zarar vermesi durumunda, maddi ve manevi hasar kasko şirketleri tarafından ödenir. Bir aracın sokak yarışına girdikten sonra kaza yapması durumunda, oluşabilecek tüm hasar çeşitlerinin ödenekleri, kasko şirketleri dahilindedir. Sigara veya benzeri tüm tütün ürünlerinin çıkardığı yangınların haricinde oluşabilecek, tüm yangınlarda ki kazalar ve hasarlar kasko şirketleri tarafından ödenir. Ödenmediği takdirde ise devlet eliyle cezai işlem uygulanır. Kullanıcı isterse kasko şirketine tazminat davası açabilir.

Kasko Sigortası Fiyatları

Kasko sigortası fiyatları her araca ve kişiye göre farklılık gösterecektir. Ancak her araçta bu fiyat farkı 50 TL kadar olabilecektir. Onun için sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Kaskoda fiyat farklılığının oluşmasının nedenine baktığımız zaman aracın modeline ve fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Yüksek model için alınan bir ücretle düşük model bir otomobilden alınacak olan ücret aynı değildir. Sadece aracın modelinde de değil, insanların yaşı ve hangi tür eğitim modelinden mezun olduğu bile araştırılır. Çünkü yaşlı ve eğitimsiz insanları kandırmak daha kolaydır. Bu yüzden çoğu yaşlı insan yüksek sigorta ödüyor.

Biz Hksigorta olarak kasko sigortası ve trafik sigortası konusunda detaylı hizmet verirken Ankara’nın en güçlü ve bilinen markası olduk.

01 Mayıs 2019
552 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al