Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Kasko Yaptırmanın 6 Avantajı

Kasko Yaptırmanın 6 Avantajı

Sürücüler trafikte güvenli bir şekilde sürüş yapabilmek için bir takım önlemlere başvurmaları gerekir ve bu önlemlerin başında da kasko sigortası gelmektedir. Aracınıza kasko sigortası yaptırdığınız zaman olası hasarlardan tutunda doğal afetlere varıncaya kadar pek çok konuda aracınızı ve cebinizi güvence altına almış olursunuz. Aşağıda bahsedeceğimiz hususlar güvenli araç sürebilme konusunda kasko sigortasının size sağlayacağı avantajları içermektedir. İsterseniz öncelikli olarak kasko nedir? Bunu anlatarak başlayalım.

Kasko Nedir?

Kasko kısaca tanımlayacak olursak sürücünün herhangi bir şekilde kaza yapması neticesinde aracında ortaya çıkacak olan maddi hasarları karşılayan bir sigorta güvencesidir. Günümüzde ise bu sistem geliştirilerek daha kapsamlı bir hale dönüşmüştür. Kaskonun teminatları hakkında bizimle iletişime geçtiğinizde detaylar konusunda bilgiler verilebilir.

Ne demek olduğunu öğrendikten sonra isterseniz sağlamış olduğu avantajların neler olduğuna bir göz atalım.

Kaza Sonucunda Meydana Gelen Zarar

Aracınıza kasko yaptırmışsanız kaza ve doğal afet neticesinde meydana gelebilecek maddi hasarlar sigorta şirketiniz tarafından karşılanır. Bu sayede anlık meydana gelebilecek hasarlarda ücret ödememiş olursunuz.

Çekici Hizmeti

Kasko sigortalarının büyük çoğunluğunda çekici hizmeti bulunmaktadır. Olası bir şekilde aracınız yolda kaldığında aracınızı en yakın servise ya da sigorta firmanızın anlaşmalı olduğu servise götürebilirsiniz. Bu hizmet için sizden ekstra bir ücret talep edilmez.

Yedek Araç

Her sigorta firması olmasa da genelde bazı firmalar kaza anında uzun süreli onarımlarda sürücüye yedek bir araç sağlayarak işlerinin yarım kalmaması konusunda yardımcı olur. İkame araç olarak bilinen bu sistem sayesinde olumsuz durumlardan etkilenmeden günlük yaşamınıza devam edersiniz.

Hırsızlık

Kasko sigortası yalnızca aracınızı kazalara karşı güvence altına almaz. Aracınızın çalınması halinde de devreye girerek zararın karşılanmasını sağlar. Araç çalınmaya ya da çalınmadan araç içerisinde hırsızlık olmasına karşı güvence sunar.

Doğal Afetler

Dolu, yağmur, sel, toprak kayması ve deprem gibi durumlarda aracınızı güvence altına alacaktır. Her şekilde doğal afetlerin meydana gelmesi ve aracınızın zarar görmesi halinde devreye girer.

Ek Hizmetler

kasko sigortası istenildiği şekilde geliştirilebilir. Bunun için poliçenize yaptıracağınız ek teminatlarla birlikte kasko sigortanızı daha kapsamlı bir hale dönüştürebilirsiniz.

31 Ağustos 2019
142 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al