Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Kasko Sigortasında Geçici Araç Temini

Kasko Sigortasında Geçici Araç Temini

Bir araç sahibi olduktan sonra trafiğe çıkmadan önce gerekli işlemleri ve gerekli önlemleri aldığınıza emin olun. Güvenlik önlemleri yola çıkmadan önce bir takım şeyleri kontrol etmekten ibaret değildir bunun öncesinde oluşabilecek risklere karşı mutlaka trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırılmalıdır.

Trafiğe çıkmak kolaydır ancak oluşabilecek riskleri göz önünde bulundurma ve yeterli önlem almazsanız üzücü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Alınabilecek en güzel önlemlerden birisi de kasko sigortasıdır. Size ve aracınıza maddi açıdan güvence sağlar. Sadece tazminat, hasarların onarılması gibi ana hizmetler değil bunların yanında diğer yan hizmetlerden de yararlanma fırsatınız vardır. Kasko sigortası yaptırırken ihtiyaç doğrultusunda hareket ederek her durumu düşünmeniz gerekir. Gün içerisinde ne kadar yol alıyorsunuz ya da aracı ne sıklıkla kullanıyorsunuz bu durumlar çok önemlidir bunları hesaba kapatarak kendinize en uygun kasko sigortasını yaptırın. Ana teminatlar arasında kaza, çalınma, afetler sonrası hasara karşı korumalar yer alırken poliçenize ek teminatlarla farklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerden birisi de geçici araç teminidir. Yapacağınız ek teminat ile aracınız onarılırken size geçici bir araç verilir ve bu şekilde hiçbir işiniz aksamaz.

Bu teminat türü ana maddelerde yer almadığı için kasko şirketinizde konuşarak ek teminat yaptırmalısınız. Olası bir hasar ya da aracınıza sorun çıktığında sigorta şirketinizde irtibata geçerek geçici araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kasko teklifi Ankara

İkame Araç Ne Zaman Verilir?

İkame araç kasko sahibi olan bir sürücüye belli nedenlerle yaşadıkları ve aracını kullanamama durumunda sağlanmış olan kolaylıktır. Ancak bu hizmetten her kasko sürücüsünün yararlanması beklenmez. Öncelikli olarak kasko sigortanızın size ikame araç teminatı vermiş olması gerekiyor. Dolayısıyla aracınızda yaşayacağınız belli başlı sorunlarda bu destekten faydalanabiliyorsunuz.  İkame araç desteğinden yararlanabilmek için ise kusurlu ya da kusursuzluk şartı yoktur. Dolayısıyla alınan ikame araca birlikte kısa sure içerisinde de yaşadıklarınızı atlatmanızı sağlayacaktır. Sigorta şirketleri sürücülerin içinde bulunduğu stresten ancak bu tarz destekler sayesinde sıyrılabileceklerini bilirler.

Hksigorta.com olarak sizin için en uygun sigorta koşullarını hazırlar ve ikame araç desteğini içeren paketler hazırlarız. Acil teklif almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

17 Mart 2020
87 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al