Uygun Fiyata Trafik Sigorta Poliçesi Almanın Yolu

Uygun Fiyata Trafik Sigorta Poliçesi Almanın Yolu

Trafik sigorta poliçelerinin süresi 1 yıldır ve her yıl yenilenmesi zorunludur. Ödediğiniz tutar da 1 yıllık poliçe içindir. Sigorta sektörü içerisinde birçok sigorta şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler verdikleri teminatlar ile arazinizi güvence altına alırlar. Peki, bu şirketler arasından ekonomik sigorta poliçesi alımını nasıl yapacaksınız? Hksigorta bu konuda geçmişten gelen deneyim ve tecrübesi ile size destek sunmaktadır. Günümüzde çok abartılı fiyatlara trafik sigorta poliçesi satılmaktadır. Bunun için müşteriyi düşünen ve müşteri odaklı çalışmalar yaparak trafik sigortası poliçesi konusunda en uygun tutara poliçe almanız sağlanmaktadır.

Sigortacılık tecrübemiz ile sizin bütçenize uygun sigorta poliçelerine ulaşmanız sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet verilerek ayrıca ödeme kolaylıklarından yararlanarak aracınıza poliçe saatin alabilirsiniz. Sizin için online olarak trafik sigorta poliçesi teklifleri listeliyor ve en ekonomik olanı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Hksigorta.com’dan en uygun trafik sigortası teklifinizi alın. Tüm sigorta şirketlerinden fiyat çalışması yapıp, en uygunun olanını sizler için sunuyoruz.

Uygun fiyata Poliçe Almanın Yolu

  • Poliçe almadan önce size güven duygusu verecek ve sizi doğru yönlendirecek sigorta danışmanı edinin. Çünkü sigorta danışmanı primlere etki eden durumları bildiği için uygun fiyata poliçe almanızı sağlayacaktır.
  • Tek sigorta şirketinin verdiği fiyat ile yetinmeyin. Birden çok sigorta şirketinden teklif alınmasını sigorta danışmanınızdan isteyin.
  • Sigorta poliçesi 1 yıllık olduğundan bu yıl süresi içerisinde iyi sürücü olmaya özen gösterin. Herhangi bir kazaya karışmayın. Kaza yaparsanız ödeyeceğiniz primlerde de artist olacaktır.
  • Araç saatin alırken daha yeni modeller almaya çalısın. Aracınız ne kadar eski ise ödeyeceğiniz trafik sigorta primi de o kadar artacaktır.
  • Araç sahibinin de yaşı önem taşır. Yeni trafiğe çıkan biri daha fazla ücret ödeyecek iken siz yas itibari ile daha az prim ödersiniz.
  • Arazinizin rengi kırmızı veya turuncu gibi canlı renklerden oluşuyor ise siz siyah veya beyaz renklerden birini tercih etmeye özen gösterin. Çünkü renk de primi etkilemektedir.
  • Arazinizin plakası da primi etkiler. İstanbul ile başka bir ilin ödeyeceği primler farklıdır.
  • Trafik sigortanızın yenilemesi geldiğinde vaktinde yenilemeye çalısın. Süresini geçirirseniz ödeyeceğiniz prim cezalı olacaktır.
14 Nisan 2020
149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al