Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri Sigortası Nedir?

Sizin tüm gelir kapınız olan ve sorumluluğunu üstlenmiş olduğunuz işlerinizle alakalı olarak kendinizi güvenceye almanız önemlidir. İşyeriniz ofis, fabrika, mağaza ya da benzer bir yer olabilir içerideki tüm malzemelerin sizin demirbaşınız olduğunu düşünürseniz onları korumalı ve gerekli önlemi almanız şarttır. Bunun için işyeri sigortası yaptırarak işyerinizdeki tüm demirbaş, mekan ve emtiaları koruma altına alabilirsiniz. İşyeri sigortası belli teminatlarla desteklenen ve işyerinizi belli limitlere kadar koruyan bir sigorta türüdür. Ticari işletmeler tarafından yapılması mutlaka gerekliliktir. Aksi takdirde işyerinizde meydana gelebilecek herhangi bir sorunda neler yaşayabileceğinizi bilemeyeceğiniz gibi tekrar toparlanmanızı da kolaylaştıracaktır. İşyeri sigortasının kapsamı size bağlıdır. Bunun için ek teminatlarla birlikte işyeri sigortanızı daha kapsamlı bir hale getirebilirsiniz. Teminatlar sigorta şirketine göre değişiklik gösterebilir bu nedenle de iş yeri sigortası yaptırılırken mutlaka bir ön inceleme yapmalı ve en uygun fiyatı sunacak olan acenteyi tercih etmelisiniz. HK Güvence olarak biz işyeri sigortası yaparken her zaman en doğru çözümleri ve en uygun fiyatları sunma noktasında araştırmamızı geniş tutar ve fiyat tekliflerimizi ona göre alırız. Şirketler arasındaki farklılıkları göz önünde bulundurarak en uygun olan çözümü buluruz.

İşyeri Sigortasının Kapsamı

İşyeri sigortasının genel kapsamını belirleyecek olan teminatlardır. Bunun içinde teminatlarınızı geniş tutabilirsiniz.  İşyerlerini tehdit eden en önemli sorun hırsızlıktır sigorta şirketi herhangi bir hırsızlık durumunda zararınızı karşılayacaktır. Herhangi bir işyerinde grev, lokavt, terör, halk olayları ve kötü niyetli hareketler neticesinde meydana gelebilecek hasarlar işyeri sigortası sayesinde koruma altına alınmış olacaktır. Kapsamı daha da çeşitlendirmek mümkün bunun içinde tüm bu faydalanabileceğiniz durumları değerlendirecek olursak. Yıldırım düşmesini de örnek olarak gösterebiliriz. Yıldırım düşmesi sonrasında yangın meydana gelebilecektir. Dolayısıyla yangın sonrasında oluşacak olan hasarlarda işyeri sigortası kapsamı içerisine girmiş olacaktır. İşyeri özellikle büyükşehirlerde her zaman risk içeren bir durum olabilir. Bunlardan bir tanesi de infilak yani doğalgaz ya da tüp gaz gibi durumları örnek olarak gösterebiliriz.  

HK Güvence olarak işyeriniz için istediğiniz sigorta ve teminatlar hakkında bizimle iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri anında alabilirsiniz.

27 Mart 2019
183 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al