İşyeri Sigortası Ne Kadar?

İşyeri Sigortası Ne Kadar?

Bir iş kurmak ya da var olan işi devam ettirebilmek kolay değil. Çünkü işinizi başarıyla yapabilmek için büyük emek harcamanız ve gerekli zaman yatırımınızı yaparak işinizi dengeli bir şekilde büyütebilmeniz gerekiyor. Olasılıklar her zaman olacaktır. Asıl mesele ise olasılıklar karşısında işinizi büyütebilmeyi becerebilmektir. İşte işinizi güvene alabilmeniz ve olası risklere karşın önceden riskleri analiz edebiliyor olmanız sizin bu yolda daha emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. İşinizi güvene almak dediğimizde bahsetmek istediğimiz husus işyeri sigortası oluyor. Çünkü işyeri sigortası yaptırdığınız da bilmeden meydana gelebilecek risklere karşın işinizi güvene almış oluyorsunuz

İşyeri Sigortası

Hksigorta.com işyeri sahiplerinin olmazsa olmazlarından olan işyeri sigortası konusunda Türkiye’nin en önemli sigorta acenteleri arasında yer almakta ve sizin isteğiniz biçimde şekillendirilebilecek işyeri sigortası hizmetini sağlamaktadır. İşyeri sigortası ne kadar sorusunun yanıtını vermeden önce isterseniz neler bu sigorta kapsamı içerisinde yer alıyor bir bakalım.

  • Yangın-Yıldırım-İnfilak
  • Deprem
  • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör
  • Hırsızlık
  • Sel ve su olayları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz güvenceler her işyeri sigortasında genel şartlar arasındadır ve bunlardan bir tanesini seçmek gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak işinizin risklerine, büyüklüğüne ve donanımına göre siz ek teminatlar yaptırarak sigortanızı daha da geniş bir hale getirebilirsiniz. Bunların hepsi tamamen sizin elinizdedir. İşinizin sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi ve sorumluluğunuzun farkında olabilmeniz için işyeri sigortası yaptırmanız bir zorunluluktur.

İşyeri sigortası teklifi Ankara

Kaza her yerde ve her zaman insanın başına gelebilecek bir olaydır. Sonunun ne olduğunu bilmediğin içinde önce kendini, işini, aracını ve evini sigortalatman gerekir. Çünkü bu eşyaların hiçbiri yalnız tek başına seni ilgilendirmiyor. Kendi güvenliğini koruduğun kadar aileni de düşünmek zorundasın. Çünkü sana bir şey olması halinde geride kalan insanlarında güvencesi olması gerekir. Aksi takdirde yaşamdan bir keyif alamadığınız gibi olası riskler seni ve aileni her zaman tehdit edecek ve bu da senin güncel yaşamına etki edecektir.

İşyeri sigortasında fiyatlar seçilecek olan ek teminatlara göre değişiklik gösterir. Bunun için tek bir fiyattan bahsetmek doğru olmaz. Hksigorta.com’dan istediğiniz anda en uygun işyeri sigortası teklifini dakikalar içerisinde alabilirsiniz.

16 Şubat 2020
668 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al