Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

İdeal Hayat Sigortası

İdeal Hayat Sigortası

İdeal hayat sigortası, sigortalının hayatını kaybetmesi ya da sakat kalması durumunda güvencesini sağlayabilen bir sigorta türüdür. Bir anlamda yaşamınızda başınıza gelebilecek sağlık sorunlarıyla ilgili sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. 

Neden İdeal Hayat Sigortası Almalıyım?

İdeal hayat sigortasının en çok önemli olduğu alan beklenmeden yaşanan ölüm ya da sakatlık halidir. Yani zaten zorlu bir dönemdeyken işe bir de maddi sıkıntı girdiğinde işler içinden daha da çıkılmaz bir hal alabilir. Bunun için ideal hayat sigortası sizi bu sorundan kurtaracaktır.

İdeal hayat sigortasında farklı teminat türleri vardır. Bu 5 teminattan istediğiniz bir tanesini yani size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi

Prim ödemelerinizi verginizden düşebileceğiniz için vergi avantajı elde etmiş olursunuz.

İdeal hayat sigortasına oturduğunuz yerden online olarak başvurabilirsiniz. Eğer ki bu konuda ihtiyacınız olan desteği arıyorsanız hksigorta.com olarak size ideal hayat sigortaları hakkında gerekli olan tüm bilgileri aktarabilir ve sigortanızın başlatılmasını sağlayabiliriz. 

İdeal Hayat Sigortası Teminatları

İdeal hayat sigortasında teminatlar farklıdır. Yaşam kaybı, tam ve daimi malûliyet teminatı bunlardan bir tanesidir. Yani sigortalı olduğunuz süre içerisinde başınıza gelebilecek bir sorunda teminatınız devreye girer ve kanunî varislerine ödeme yaparak sevdiklerinizin sıkıntı çekmesinin önüne geçer. Teminatlardan her ikisinden de tazminata hak kazınılması söz konusu değildir. Yani herhangi bir tazminatın ödenmesi halinde ikinci bir teminatınız için tazminat ödemesi yapılmaz.

Asistans Hizmetleri

İdeal hayat sigortaları konusunda hksigorta.com olarak 7/24 hizmet desteğimizi sağlayabiliriz. Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası ya da özel sağlık sigortası konusunda bizimle iletişime geçmeniz halinde online olarak gerekli işlemleriniz başlatılır ve hızlıca sigortalı olursunuz. Bu da sigortalanmak için ekstra bir zaman ayırmanıza neden olmaz.

İdeal hayat sigortası içerisinde göz ve diş teminatı da vardır. Poliçenizin geçerliliği 1 yıl olarak düşünüldüğünde bu süre içerisinde 1 defa ücretsiz diş hekimi muayenesi, 1 defa ücretsiz diş temizliği ve 1 defa ücretsiz periapikal röntgen filmi hizmetlerinden yararlanılabilir. Ayrıca göz muayenesi, muayene sonrasındaki tetkik ve tedavi hizmetlerinden ve optik alışverişi hizmetinden indirimli olarak faydalanma hakkı bulunmaktadır.

27 Mayıs 2020
48 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al