Chip Tuning Muayeneden Geçer mi?

Chip Tuning Muayeneden Geçer mi?

Araçlarına düşkün bazı kişiler onun performansını artırabilmek için bir takım modifiye yöntemlerini tercih ederler ve bunun içinde gerek ekstra parçalarla gerekse yeni yazılımlarla araçlarına destek vermeye çalışırlar. Chip tuning ise bu performansın artırılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan bir yazılımdır ve önemli bir katkı sağlar. Bu yazılımı araçlarına yükletmek isteyen sürücülerin merak ettikleri sorulardan bir tanesi de acaba Chip Tuning muayeneden geçer mi? olmuştur. Bu sorunun yanıtını size hiç uzatmadan vermek istiyorum evet aracınızla muayeneye girdiğiniz zaman herhangi bir sorun yaşamadan aracınızın muayeneden geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu sistemi aracınıza yüklettiğiniz zaman aracınızı daha akıllı bir hale dönüştürüyorsunuz üstelik bu uygulamanın da aracınıza verebileceği herhangi bir zararında olmadığının altını çizelim.

Peki, sistem bu kadar akıllı ise ben yaptırdığım zaman ne avantaj sağlayacak derseniz onu da hemen açıklayalım.

Chip Tuning Yaptırmanın Avantajları

Aracınıza bu yazılımı yüklettiğiniz zaman motorunun performansını önemli ölçüde artırıyor. Üstelik dizel ya da benzinli demeden size yakıt tasarrufu sağlıyor. Aracınızın çekiş gücünün yüksek olması sayesinde motor zorlanmayacağından dolayı daha az yakıt harcıyorsunuz. Yazılım çok amaçlı olarak kullanılabiliyor bunun içinde aracınızı hangi açıdan güçlendirmek istiyorsanız yazılımı o amaçlı tercih edebilirsiniz. Otomobillerde muayeneye baktığımız zaman burada elektronik ya da bilgisayar sistemiyle alakalı olarak herhangi bir denetim yapılmamaktadır. Dolayısıyla siz bu sistemle birlikte aracınıza dışarıdan herhangi bir parça vs. eklemiyorsunuz bu nedenle de yazılımla alakalı olarak muayenede herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Chip Tuning Nasıl Yaptırılıyor?

Sistemin çalışma mantığı oldukça basit bu yazılımla birlikte ateşlemeyi kontrol eden beyne müdahale ediyorsunuz. Beyin motora ne kadar yakıt gönderileceğini karar veriyor ve bu sayede de aracınızın performansını artırmış oluyorsunuz. Yapılan uygulamayla ilgili olarak dışarıdan hiçbir şey anlamıyorsunuz. Yani sonuç olarak modifiye alanına baktığımız zaman pek çok şey yasak olsa da Chip Tuning yazılımı konusunda herhangi bir yasak bulunmamaktadır.

Hksigorta.com sizin için en uygun Ankara trafik sigortası teklifi hazırlar ve istediğiniz zaman içerisinde sigortanızı yapar. Bize bir telefonla ya da internet üzerinde dolduracağınız form ile ulaşabilirsiniz.

09 Ağustos 2020
597 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al