Anlaşmalı Otomobil Teknik Servisleri

Anlaşmalı Otomobil Teknik Servisleri

Otomobil firmaları araçlarını üretirken aynı zamanda teknik desteğini de en üst seviyede tutmaya çalışıyorlar. Bunun içinde bu alanı güçlü tutabilmek için sürekli olarak yeni teknolojileri bünyelerine katmayı tercih ediyorlar. Buradaki amaç ise rekabet çerçevesinde her zaman tercih edilir olmak ve otomobillerine olan güvenlerinde en üst seviyede olmasını sağlamak. Her marka yeni otomobil üretiminin yanı sıra yeni bir teknik servis hizmeti ağı oluşturma gayreti içerisindedir. Bunun içinde neredeyse her otomobil markasının her şehirde teknik servis ağı vardır. Otomobillerde yaygınlaşmak önemli bir avantajdır. Yeni alınan ya da alınmış olan bir aracın herhangi bir şekilde arızalanması ya da kazaya karışması neticesinde hızlıca müdahale edebilmek ve arızanın onarılmasını sağlayarak müşteri mağduriyetini gidermek teknik servislerin görevleri arasında yer alır. Dolayısıyla siz bir otomobil markası olarak müşterilerinize hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyorsanız her zaman tercih edilir olursunuz.

Otomobil firmaları teknik servisin yanı sıra sigorta hizmetlerine de önem verir. Amaç ise bir otomobilin satıldıktan sonra da markanın koruması altında olmasını sağlamaktır. Bu nedenle sürücülere burada önemli işler düşer. Her sürücü aracına zorunlu olan trafik sigortasını yaptırmakla mükelleftir. İsteyen ise aracına kasko sigortası yaptırabilir. Aracınızın kasko sigortası olması tamamen sizin menfaatleriniz göz önünde bulundurularak yapılacak bir hizmettir. Çünkü aracınızın başına herhangi bir nedenden dolayı gelebilecek arıza ya da hasarda kasko sigortanız devreye girer ve müdehaleci olur. Bunun içinde sigortanıza haber verdiğiniz zaman firma sizi anlaşmalı otomobil teknik servislerine yönlendirir ve otomobilinizdeki hasar ücretsiz olarak giderilir.

Bunun için izlenmesi gereken yol ise mutlaka kasko sigortasının yaptırılmasıdır. Kaskolu olan bir araç kaza yaptığında ise direk olarak sigorta firmasına haber verilmeli ve sigortanın göndereceği ekspertizlerin durumun boyutlarını tespit ederek bir fiyat belirlemesi yapması gerekir. Fiyat belirlemesi sırasında eğer ki aracınızda ağır hasar gelişmişse bu duruma aracınız pert olarak çıkarılabilir.

Biz HK Güvence olarak tüm bu süreçler hakkında sizi bilgilendirirken aynı zamanda otomobilinizle ilgili yapmanız gereken sigortalar hakkında da size yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz kafanızdaki tüm soru işaretlerinin de ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır.

09 Nisan 2019
479 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al