Ankara Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Ankara Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Dünyada 70’in üzerinde ülkeye hizmet veren Allianz sigorta her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ederken bireysel ve kamusal olarak da hizmetlerini çeşitlendiriyor. Allianz sigorta geçmişten bugüne kadar köklü bir referansa sahip ve 25 yıldır da ülkemizde sigortacılık alanında hizmet veriyor. Deneyimlerinin yanı sırada özel hastanelerde ortaya çıkan ekstra fark ücretlerini rafa kaldıran Allianz sigorta SGK’lılar için özel hastanelerde muayene sürecini de daha kolay hale getiriyor. Özellikle Ankara gibi bir şehirde yaşıyorsanız stres, koşturmaca ve buna benzer birçok paniksel durumların bir süre sonrasında hastalıklara neden olduğu bilinir. Dolayısıyla burada alacağınız sağlık hizmeti kalitesi ne kadar yüksek olursa o kadar fayda görmüş oluyorsunuz.

Allianz sigortadan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınızda SGK ile anlaşması olan hastanelerde hiçbir ücret ödemeden muayene olabiliyor, tetkik, tahlil ve tedavilerinizi yapabiliyorsunuz. 55 yaş altındaki vatandaşlar yapılan bu sigorta türünde yüksek standartlarda hizmet alma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Allianz Sigorta Ücretleri

Ankara’da çok ciddi donanıma sahip olan ve otel konforunda özel hastaneler ve ister sıradan bir hastalık olsun ister ciddi bir hastalık olsun bu hizmeti alırken sağlığınızı güvence altına alabiliyor olmanız da sizin hastalık sırasında psikolojinizin en üst seviyede olmasına imkan sağlıyor. Yani hastalandınız ve anlaşmalı olan bir hastaneye gittiğinizde en iyi tedavi sürecinizi başlatıyorsunuz. Tamamlayıcı sağlık sigortası yapılırken 2 farklı seçenek karşınıza çıkıyor. Bunlar ayakta tedavi ve yatarak tedavi. Dolayısıyla sizin poliçeniz her ikisini de kapsıyorsa bu durumda tam bir hastane konforundan istediğiniz şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli birkaç husus var. Örneğin Allianz sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası geçmişten gelen hastalıkları maalesef karşılamıyor. Yani siz hastalandıktan sonra bu sigortayı yaptırmak istemiş olsanız bile faydalanamıyorsunuz ve doğal olarak da bu da sizin tamamlayıcı sağlık sigortasını geç kalmadan yaptırmanız anlamını taşıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortasında yaş sınırı olduğunun altını çizelim.

Ankara Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları konusunda teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklifiniz en kısa süre içerisinde hazırlanarak size bildirilecektir. Kampanyalardan da sizleri faydalandırarak en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını sizlere seçenek olarak sunuyoruz.

02 Mayıs 2020
478 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al