Acil Yol Yardım Neleri Kapsar?

Acil Yol Yardım Neleri Kapsar?

Acil yol yardım neleri kapsar konusunu açıklarken öncelikli olarak bu hizmetin ne kadar elzem ve ihtiyaç olduğunun altını çizerek başlayalım. Çünkü bir aracımıza oturuyoruz ancak dört tekerin üzerinde gidiyoruz. Dolayısıyla ilerideki ışıklarda özellikle uzun yolda başımıza neler gelebileceğini hiçbir zaman kestiremiyoruz. Dolayısıyla araç sürmenin riskli bir eylem olduğunu biliyoruz ve bu nedenle önce güvenlik kelimesini kesinlikle hafife almamak gerekiyor. Bir sürücü için güvenlik denildiğinde öncelik aracın bakımları, emniyet kemeri ve sonrasında olası bir kaza durumuna karşın sigorta ve acil yol yardım hizmetleri. Aslında mantık olarak dile kolay geliyor olsa da araç sürmek aslında öyle sadece gaza ve frene basmaktan ibaret değildir. Bunun için mutlaka dikkatli olmak ve kendinizden emin olmadan direksiyona geçmemek gerekiyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kasko fiyatı hesaplama Ankara

Sürücüler bir kaza karıştıklarında kendilerini genelde çaresiz hisseder ve bunun içinde en yakın arkadaş, akraba ya da aileden birisini arayarak yardım isteler. Oysaki olası bir kaza sonrasında devreye girebilmesi için hazır olan yol yardım desteği bu iş için geliştirilmiş olan bir hizmettir ve sürücüler bu sayede kendilerini güvende hissederler.

Kaza sonrasında panik yapmak yerine acil yol yardım desteğinden faydalanmak her zaman daha mantıklıdır.  

Peki, acil yol yardım hizmeti içerisinde neler vardır?

Yerinde onarım, aracın çekilmesi ve kurtarılması

Acil yol yardım desteğinin hizmetleri arasında yer alan yerinde onarım desteği sayesinde aracınız nerede olursa olsun usta gönderilir ve özellikle yerinde çözülecek olan sorunlar varsa ortadan kaldırılarak sizin yolunuza devam etmeniz sağlanmış olur. Eğer araç hareket edemeyecek durumdaysa bu durumda çekici ile aracın kurtarılması sağlanmış olacaktır.

İkame Araç

Peki, aracınız çekilirken siz bu durumda ne yapacaksınız. Hemen anlatalım aracınız çekilirken size verilecek olan yeni bir araç ile siz yolunuza kaldığınız yerden devam edersiniz. İkame araç sayesinde aracınızın onarımı bitene kadar araçsız kalmamış olursunuz.

Oto çilingir hizmeti

Acil yol yardım hizmeti içerisinde oto çilingir hizmeti vardır. Aracınızın kapıları kendi kendine kilitlendiğinde ya da kontağınızın araçta kırıldığında çilingir hizmeti devreye girerek bu sorunun ortadan kalkmasını sağlar.

26 Ocak 2020
475 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al