Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Yeni Doğan Sigortası Yapan Sigorta Firmaları

Yeni Doğan Sigortası Yapan Sigorta Firmaları

Yeni doğan sigortası son dönemde bebek bekleyen ve bilinçli olan ailelerin gündemine gelmeyi başarmışken pek çok kişi de bu sigortadan istifade etmeye çalışıyor. Sigorta şirketleri ise bu anlamda yeni doğan sigortası hizmeti vermeye başladılar. Aşağıda size yeni doğan sigortası hizmeti veren sigorta şirketleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Ak Sigorta:

Ak sigorta yeni doğan bebekleri tek başına tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalandırıyor. Yeni doğan bebek 15 günü doldurduktan sonra sigortası düzenleniyor.

Allianz Sigorta:

Allianz yeni doğan sigortası veriyor. Rutin muayenelerden tutunda tetkiklere varıncaya kadar her türlü işlemi bu sigorta kapsamında alabiliyorsunuz. Allianz sigorta doğumun takip ettiği 15 gün içerisinde bebeğin sigortasının yapılması halinde ömür boyu yenileme garantisi veriyor.

Anadolu Sigorta:

Anadolu sigorta doğum sonrasında bebeğin hastaneden çıkmadan ortaya çıkabilecek her türlü muayene, teşhis ve tedavilerde devreye giriyor. Yeni doğan kuvöz teminatı ise ayrı bir şekilde alınması gerekiyor. 15 gün içinde sigorta yenilenirse otomatik olarak ömür boyu yenileme garantisi de başlamış oluyor.

Axa Sigorta:

Anne ve bebeğin hastanede kaldığı sürece Axa sigorta yeni doğan sigortası tüm masrafları karşılayabiliyor. Doğumun takip ettiği 60 gün içerisinde bebeğin sigortasının yapılması halinde ise ömür boyu yenileme garantisi sunuluyor.

Demir Hayat Sigorta:

Rutin olan hastan giderleri Demir hayat yeni doğan sigortası ile karşılanıyor. Bunun yanı sıra doğum sonrasında 14 gün içinde bebek sigortalanırsa doğuştan ömür boyu yenileme garantisi hakkını kazanır.

Ergo Sigorta:

Tüm yeni doğan sigortalarında olduğu gibi Ergo sigortada yeni doğan sigortası kapsamında tüm hastane masraflarını karşılıyor. Doğumu takip eden ilk 60 gün içinde bebek sigortalanırsa doğuştan ömür boyu yenileme garantisi hakkını kazanır.

Groupama Sigorta:

Anne ve bebeğin hastanede kaldığı sürece Groupama sigorta yeni doğan sigortası tüm masrafları karşılayabiliyor. Doğumun takip ettiği 14 gün içerisinde bebeğin sigortasının yapılması halinde ise ömür boyu yenileme garantisi sunuluyor.

 Güneş Sigorta:

Güneş sigorta doğum sonrasında bebeğin hastaneden çıkmadan ortaya çıkabilecek her türlü muayene, teşhis ve tedavilerde devreye giriyor. 10 gün içinde sigorta yenilenirse otomatik olarak ömür boyu yenileme garantisi başlamış oluyor.

Mapfre Sigorta:

Standart olarak doğum sonrasındaki tüm hizmetleri kapsar. Doğumu takip eden ilk 14 gün içinde bebek sigortalanırsa doğuştan ömür boyu yenileme garantisi hakkını kazanır.

Ray Sigorta:

Doğum sonrasında bebekle ilgili yapılacak olan tüm test ve tedavileri kapsar. Doğumu takip eden ilk 30 gün içinde bebek sigortalanırsa doğuştan ömür boyu yenileme garantisi hakkını kazanır.

05 Kasım 2019
157 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al