Mini Kasko Hakkında Merak Edilenler

Mini Kasko Hakkında Merak Edilenler

Mini kasko tahmin ettiğinizden de çok fayda sağlıyor. Örneğin aracınızın kaportasının boyaya ihtiyacı oldu. Bu durumda kasko sigortanız bozulmadan mini kasko ile birlikte ekstra ücret ödemeden işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Bu da size maddi olarak büyük bir avantaj sağlıyor.

Mini Kasko Sigortası Nedir?

Türkiye’de araçların yaptırmakla zorunlu olduğu sigorta trafik sigortasıdır. Sürücüler isteğe bağlı olarak tercih ederlerse kasko sigortası da yaptırabilirler. Kasko sigortasına baktığımız zaman aracınıza herhangi bir şekilde meydana gelecek zarar durumunda tüm masrafları belli limitler doğrultusunda karşılıyor. Ya da aracınızı perte çıkarttığınız zaman parasını alabiliyorsunuz. İşte mini kasko ise burada kasko gibi ödeme yapan ancak daha sınırlı kapsamı dar olan bir hizmet türü. Örneğin kasko sigortasında aracınız tam bir koruma altındadır. Ancak mini kasko da durum biraz daha farklıdır. Aracınız kısmi olarak teminatınızda yer alan durumlara karşın koruma altına alınmıştır. Bu sigortanın geliştirilmesinin nedenine baktığımız zaman ise sürücülerin kasko sigortasını daha yüksek fiyatlı bulduklarından kaynaklanıyor.

Kasko teklifi al

İşte bunun için aracınıza bir kasko ya da mini kasko yaptıracaksanız içeriğinin ne olduğunu mutlaka bilmeniz gerekiyor. Aksi durumda ödeme beklerken alamamak gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnsanların sigorta firmalarından beklentilerinin araçlarının koruma altında olmasıdır. Ancak mini kasko da bu sınırlı olduğu için mutlaka bilerek yaptırmanızda fayda var.

Hksigorta olarak müşterilerimize alternatif sunabilmek adına başlatmış olduğumuz bu hizmetten ciddi anlamda faydalanan müşterilerimizin olduğunu da gördük.

Sigorta firmaları müşterilerinin dikkatlerini bu yöne çekebilmek ve de hizmetlerini çeşitlendirebilmek için sürekli olarak alternatifler üzerinde duruyor ve bu durmuş oldukları alternatifleri de geliştiriyorlar. Son zamanlarda ortaya çıkan Mini kasko ise bu noktada her sigortanın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sürücüler mini kasko sayesinde araçlarını sınırlı ancak kaskosuz bir araçtan da daha güvenli bir hale getirebiliyorlar.

HK sigorta olarak sunmuş olduğumuz alternatiflerimiz arasında yer verdiğimiz tamamlayıcı kasko (mini kasko) hakkında bilgi verelim istedik.

Kasko her aracın ihtiyacı olan en önemli sigorta güvencesidir. Yapılması durumunda kazancınız çok yüksek olabileceği gibi yapmamanız durumunda da ciddi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

07 Mayıs 2020
508 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al