Konut Sigortası ve Kombi Arızası

Konut Sigortası ve Kombi Arızası

Uzun yıllar biriktirdiğimiz birikimlerimiz ya da kredi çekerek borç yükü altına girerek satın aldığımız evlerimizde mutlu bir yaşam sürerken zaman içerisinde nelerle karşılaşacağımızı bilemeyiz. Beklenmedik kazalar yaşamın bir parçası, bazen tedbirini alsak da başımıza gelir kader deriz bazen de ihmalliğimiz sonucunda meydana gelebilir. Ancak evimiz içerisindeki tüm eşyaların olası tüm zararlara karşın güvence altında olması önemlidir. Mesela yangın, sel, hırsızlık ve su baskını gibi durumlarda sonuç ister büyük olsun ister küçük mutlaka koruma altında olması gerekiyor. Bunun içinde konutlarda güvenlik denildiği zaman konut sigortası dikkatleri çekiyor. Konut sigortası sizi uğrayacağınız zararlara karşı maddi olarak güvence altına alacaktır. 

Konut sigortası yaptırmanız halinde yaşanma ihtimali çok düşük bile olsa birçok riski kapsamı içerisine alıyor. Bu sayede gerek bir tatile çıktığınızda, gerek işinizdeyken gözünüzde arkada kalmamış oluyor. Güvenli ve huzurlu bir şekilde tatilinizin keyfini çıkarabilmek için konut sigortası çok önemlidir. Tatile çıkan birisinin aklın eviyle ilgili takılan bir soru onun tatilini zindana çevirmeye yeterli olacaktır. Örneğin acaba suyu kapattım mı, ya da elektrik prizinde takılı olan bir şeyle var mı? Gibi soru işaretleri kafa karıştırmaya yeterli olacaktır. Sigorta firmaları konut sigortası yaparken ana teminatlar çerçevesinde hazırlar. Bunun için her sigorta firmasında ana teminatlar aynısıdır. Ancak siz isterseniz ek teminatlar tercih ederek sigortanızı daha kapsamlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Konut sigortası isteğe bağlı olarak yapılır ve bunun için DASK sigortasından farklı işler. 

Konut Sigortası Teklifi Al. Lütfen tıklayınız.

Kombi Bakımı

Sigorta firmalarının yapmış olduğu ek teminatlar içerisinde farklılık olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan bir tanesi de kombi bakımıdır. Sigorta firmaları hediye kapsamında ve rekabet çerçevesinde daha fazla müşteri kazanabilmek için kombi bakımını hediye olarak sunabilir. Bunun için evinize konut sigortası yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi de ek teminatlarınızda neler olabileceğidir. Sigorta firmaları konut sigortası yapılması halinde yılda 1 kez kombi bakımı desteği de sunmaktadır. Eğer sizde evinize konut sigortası yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçer ve teklifimizi alabilirsiniz.

25 Ocak 2020
618 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al