Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL
Kurtarıcı Fiyatları

Kurtarıcı her araç sürücüsünün günün birinde ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Sürücüler de bunun bilincinde olduklarından dolayı yanlarında acil durumlarda ulaşabilecekleri bir çekicinin numarasını bulundurma zorunluluğu hissederler. Günümüzde bu hizmeti sigorta şirketleri de araç sigortalanırken içerisine eklemişlerdir. Bir kereliğine ya da belli bir limite kadar verilen bu hizmet acil durumlarda her zaman işe yaramıştır. Ancak araç sahibiyseniz mutlaka nerede ve ne şekilde bir çekiciye ulaşmanız gerektiğini mutlaka bilmek durumundasınız.

Bu konuda bir çekici telefonu yoksa o zaman başvuracağınız yer de internettir. Çünkü internette birçok çekici firmasının telefon numarası da kayıtlı olarak bulunmaktadır. Size düşen şey nerede kaldığınızı belirterek bu hizmeti almaktır. Özellikle akıllı cep telefonlarının internet bağlantılarının olduğunu düşünürseniz bu firmalara internet üzerinden çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurtarıcı fiyatları konusunda bir açıklama yapacak olursak burada kaldığınız yer ve de götürülecek olan mesafe dikkate alınacaktır. Şehir içerisinde bir yerde kalmış iseniz genelde kurtarıcı fiyatları 120-150 TL arasında bir değişkenlik gösterilir ancak şehirler arası yolculuklarda bu rakam daha da yükselecektir.

Kasko teklifi al Ankara

Çekici hizmeti esnasında dikkat edilmesi gereken şey gelen aracın sizin aracınızı kurtarma esnasında zarar vermemesidir. Aksi takdir de aracınız kaldırılacağı için aracınızda çizikler meydana gelebilecektir. Genelde güvenlik konusunda kurtarıcılar tüm önlemlerini almıştır ancak sizin yine de bu konuda dikkatli bir şekilde hareket etmeniz de daha sağlıklı olacaktır.

Araç kurtarma işlemi profesyonelce yapılması gereklidir. Çünkü çekilecek olan aracın da diğer aracın üzerine konulacağını düşündüğünüzde bu acemice yaklaşılmaması gereken bir durumdur.  Genelde büyük firmalar bu hizmeti verirken taşıma esnasında size garanti vereceklerdir. Aracın herhangi bir şekilde zarar görmesi halinde zararınız aynen karşılanacak ve de sizin için bir sorun olmasının önüne geçecektir.

Kurtarıcı fiyatlarını belirleyen diğer bir faktör de bulunduğunuz şehirdir. Bu hizmet büyük şehirlerde daha yüksek ücretlerde yapılırken daha küçük yerlerde ise daha az maliyet gerektirecektir. Bu yüzden de büyük şehirde yaşıyorsanız bu gibi durumlar için fiyatları önceden tespit ederek en uygun firmayı tercih etmeniz yerinde olacaktır.

19 Mayıs 2020
53 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al