Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Balgat Özel Sağlık Sigortası

Balgat Özel Sağlık Sigortası

Balgat özel sağlık sigortası ile sağlık hizmetlerinden standardın çok daha üzerinde bir hizmet alabilirsiniz. Merak edenler için konuyu biraz daha açmak gerekirse şu şekilde anlatmanın yerinde olacağını düşünüyorum.

İnsanlar Balgat özel sağlık sigortası hizmetini anlaşmalı olan özel hastanelerden yararlanmak ve bu sayede sağlık giderlerinin yüksek olmadan karşılanmasını sağlamak amacıyla tercih ederler. 

Özel Sağlık Sigortası Ne Demek?

Özel sağlık sigortası merak edilen bir konu çünkü diğer sağlık sigortalarıyla karıştırılabiliyor. Bizim bura bir tanımlama yapmamız gerekirse olası bir nedenden dolayı hastalanan kişilerin ya da kaz neticesinde oluşacak problemlere daha konforlu bir sağlık hizmeti almak için verilen hizmettir. Özel sağlık sigortası belli limitler ve genel şartlar doğrultusunda hazırlanır ve özel sağlık sigortası olan kişi bu limit ve şartlar doğrultusunda olası risklere karşı koruma altına alınmış olur. Özel ve genel şartlar bir sağlık sigortasında en önemli konudur.

Balgat özel sağlık sigortası yaptırmak isteyen bir sigortalının öncelikli olarak alacağı sağlık hizmetinin kapsamını iyi bilmesi gerekiyor. Bunun içinde poliçede hazırlanmış olan genel ve özel şartları çok iyi incelemesi şarttır. Genel şartlar tüm sigorta şirketlerinde aynı şeyi ifade eder ancak özel şartlar adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel olarak hazırlanabilir. 

Balgat Özel Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

Özel sağlık sigortasının amacı dediğimiz gibi kişinin sağlık konforunun en üst seviyeye çıkarılmasını sağlamak. Bununla birlikte ise özel sağlık sigortası yaptıran birisi kendi doktorunu ve özel hastanesini seçebilir. Özel sağlık sigortası yatarak ya da ayakta tedavi şeklinde değişecektir. Bunun için poliçenizde ne şekilde bir hizmet talep ettiğinizi bilmeniz gerekiyor. Yatarak tedavi hakkından yararlanabilmeniz için hastanede 24 saatten fazla süre ile kalmış olmanız yeterli olacaktır. Bu sayede özel hastanede sizden yapılacak olan hiçbir tahlil, tetkik ve müdahaleyle ilgili olarak ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Bu da özel hastaneye gittiğiniz zaman karşınıza çıkacak olan sürpriz rakamlardan kurtulmuş olmanız anlamına gelecektir.

Hksigorta olarak size özel olarak hazırlayacağımız özel sağlık sigortası teklifini alabilir ve daha konforlu bir tedavi süreci geçirebilirsiniz.

24 Ekim 2019
162 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al