Lokman Hekim Anlaşmalı Sigorta Firmaları

Lokman Hekim Anlaşmalı Sigorta Firmaları

Ankara’da yüksek standartlardaki teknolojisiyle hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi toplamda 5 hastaneye sahip.  1 tıp merkezi,1 tanı merkeziyle hizmet veren hastanenin yalnızca Ankara’da değil aynı zamanda 2 tanesi Van’da ve bir tanesi Erbil’de olmak üzere tanı merkezleri mevcut.

Lokman Hekim hastanesinden bahsederken aslına bakarsanız fiziki mekandan tutunda, hasta ve personel sayısına bakarak değerlendirmek gerekiyor. Çünkü Türkiye’de sağlık sektörü içerisinde hizmet veren ve önde gelen güçlü kuruluşlardan bir tanesidir. Lokman Hekim hastaneleri sunmuş oldukları sağlık hizmetleriyle de dikkatleri üzerine çekerken hasta ve hasta yakınlarından da memnuniyet almıştır. Hizmet kalitesi her geçen gün daha üst seviyelere çıkan ve kalitesini ispat etmiş güçlü bir sağlık kuruluşu olan Lokman Hekim tanı ve tedavi yöntemlerinde de sağlık personelinin yetkinliğine dikkat çekmiştir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları 2020

Bir sağlık kuruluşu ve doktordan beklentinin toplum sağlığın ve değerlerine önem vermek olduğu bilinir. Bu anlamda tıp ahlakı da ön planda tutularak mükemmeli yakalayabilmek zirvede olmayı gerektirir. Lokman Hekim hastaneleri bilimsel gelişmelerin ve geliştirmelerinde ödünsüz bir takipçisi olmuştur. Öncü ve modern binasıyla ve iç donanımıyla teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak şefkatli kollarını hastalarına açmıştır. 

Bir hastane düşünün ki hasta memnuniyeti ile personel memnuniyetinin doğru orantılı olduğu bu beraberinde hizmet kalitesini sürekli olarak artıran bir etken olacaktır. Bunun için de tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak Lokman Hekim hastanesinden tedavi imkanlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle devlet hastanelerinde ya da yeni kurulmuş olan bir hastaneden hizmet almak durumunda kalmazsınız. Bu da hasta kalitesini artıran en önemli faktördür.

LOKMAN HEKİM HASTANESİ ANLAŞMALI SİGORTA FİRMALARI

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta
08 Mayıs 2020
762 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ara ve Teklif Al