Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL
Eğitim Sigortası

Her anne baba çocuğunun en güzel ve kaliteli okulda okumasını ister. Bu onun eğitimini alabilmesi için önemlidir. Çocuğunuzun başarılarla dolu bir geleceğinin olması ve bu geleceğin kusursuz bir şekilde planlanmış olması için aileler çaba gösterirken zaman zaman da endişe içerisine girebilirler. Çocuğunuz söz konusu olduğu zaman her daim kaygılı olduğunuzun farkındayız ve sizi bu kaygınızdan dolayı da anlayabiliyoruz. İnsan yaşamının ne kadar sürebileceği ve anne baba olarak ona ne kadar destek olabileceğimizi bilmiyoruz bunun içinde erkenden onların eğitim hayatlarını doğru bir biçimde planlayarak geleceğe daha emin adımlarla bakmalarını sağlamak. O zaman çocuklarınızın hayatlarının büyük bir bölümünün geçeceği eğitim hayatı sürecinde güvende olmalarını sağlayabilecek eğitim sigortasını mutlaka yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğitim sigortası sayesinde çocuğunuz olası kaza ya da hayat kaybı halinde çocuğunuzun eğitim yaşamındaki finansal desteğinin güvence altına alınması sağlayacaktır. Özel eğitim sigortası ile birlikte çocuğunuz da eğitimine ara vermeden devam edebilecektir. Çocuklar olduğu kadar eğitim sigortası da çocuklarınız için bir o kadar önemlidir. Bu önemin farkına varabilmeniz içinde sadece birkaç dakikanızı ayırarak eğitim sigortasının içeriğine bakmanızı tavsiye ederiz. Eğitim ve okumak her zaman iyidir çünkü insanın kendisini geliştirmesini ve kendisine değer katmasını sağlar. Okuyan insan aydınlanır, kendisini değiştirir, değişimin öncüsü olur. Bunun içinde her ailenin hedefi çocuklarının iyi bir derece ile okumasıdır.

Eğitim Sigortasının Avantajları

Eğitim sigortasının avantajlarına baktığımızda bir ailenin bütçesini ele alırsak uzun süreçte ciddi bir masraf olduğunu biliyoruz. Fakat eğitime devam eden bir çocuğun yaşamının 1 yıldan 20 yıla kadar güvence altına alındığını düşünürseniz bunun çocuğunuz için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu da fark edersiniz.

Eğitim sigortasında ödemelere baktığımız zaman isterseniz aylık, isterseniz üç aylık isterseniz de yıllık olarak yapabiliyorsunuz. Hatta şunu da söyleyelim eğitim sigortası aldığınız zaman belli bir oranını da verginizden düşebiliyorsunuz. Bu da sizin cebinizden çıkacak olan miktarın daha az olduğu anlamına geliyor.

Eğitim sigortasında merak edilen konulardan birisi de yaş aralığıdır. Bunu hemen uzatmadan belirtelim. Bir çocuğun 24 yaşına kadar eğitim sigortası olabilir. Bu aştan sonra ise sigorta kapsamına girmez.  Özellikle de okul öncesinde bu sigortayı yaptırabilirsiniz

23 Ağustos 2019
172 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al